Yıldırım İlçe Kaymakamımız Meymet AYDIN’ı Ziyaret Ettik

0
88

Bursa Yıldırım Beyazıt Liseliler Derneği, Yönetim Kurulu olarak Yıldırım İlçe Kaymakamımız Meymet AYDIN’ı ziyaret ettik. Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Gümüş, Sayın Kaymakamımız Mehmet AYDIN’a Derneğimizi ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerimizi tanıtarak, Derneğimizin projelerinden bahsetti.

Dernek olarak ilk olarak ilk hedefimizin okul ve mezunlar arası ilişkiyi güçlendirmek olduğunu belirten Başkanımız, uzun vade de dernek olarak Yıldırım İlçesine sosyal anlamda katkılar sağlamak istediğini ve bu yönde projeler tasarladığımızı ifade etti. Başkanımız, ilçemizin en köklü okullarından biri olan ve 30 bine yakın mezun veren okulumuzun Bursa’nın en büyük derneği olma potansiyeline sahip olduğunu, bu sayede büyük bir kesime hitap edebileceğini ve bir Sivil Toplum Kuruluşu şeklinde hizmet vereceğimizi belirtti.

Sayın Kaymakamımız Mehmet Bey, gelişmiş demokrasilerde Sivil Toplum Kuruluşlarının öneminden bahsederek, derneğimizin bu anlamda çok değerli olduğunu ve potansiyeli sayesinde ilçemize büyük katkılar verebileceğini söyledi. Bu anlamda projelerin önemini ifade ederek, derneğimizin yapacağı proje ve etkinliklere Kaymakamlık olarak desteklerinin açık olacağını, Yıldırım’ı güzelleştirmek için yapılan her projede en ön safta olacaklarını belirtti. ·

CEVAP VER