Yönetim Kurulu olarak Okul Müdürümüzü Ziyaret Ettik

0
135

Bursa Yıldırım Beyazıt Liseliler Derneği, Yönetim Kurulu olarak okulumuzu ziyaret ettik ve Okul Müdürümüz Arif ATAÇ ile sohbet ettik. Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Gümüş, okul müdürümüze derneği ve yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtarak kısa ve uzun vade de gerçekleştirmek istediğimiz projelerden bahsetti.

Dernek olarak okul ile sürekli işbirliği halinde olmak istediğimizi belirten Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Bey, okul ve dernek işbirliğiyle hem mezunlarımızın okullarına olan sevgisinin canlı tutulacağını, hem de öğretmen ve öğrencilerimizin mezunlarımız ile iletişim içinde olarak tecrübelerinde istifade edeceğini belirtti. Bu kapsamda Derneğimizin bünyesinden oluşturulan Okul Komitesi tanıtıldı ve dernek ile okul arasında köprü oluşturması için ilk adımlar atıldı.

Ayrıca Başkanımız, Yıldırım İlçesini en köklü okullarında biri olan okulumuzun, Dernek proje ve etkinlikleriyle ilçemize sosyal katkılar sağlamak istediğini kaydetti. Okul Müdürümüz Arif Bey, her ne kadar Yıldırım Beyazıt Lisesi mezunu olmasada, görev aldığı kurumda kendisini artık Yıldırım Beyazıtlılar gibi gördüğünü ifade ederek, her türlü proje ve etkinliklere katkı sağlayacaklarını, öğrenciler ile mezunlar arasında oluşturulacak her bağa destek vereceğini söyledi.

CEVAP VER